Seweryn Szwarocki Strateg, Menadżer, Trener Biznesu

Trener biznesu

T
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie SSUniversity.png
W kilkunastoletniej karierze zawodowej miałem okazję pracować w różnych miejscach, przy różnych projektach, na różnych szczeblach organizacji.

Od analityka i audytora, poprzez team leadera zespołów projektowych, prezesa ogólnopolskiego stowarzyszenia, project managera, dyrektora, wreszcie wiceprezesa zarządu spółki akcyjnej, przewodniczącego Rady Nadzorczej spółki o przychodach ponad 5 mld złotych i doradcy Ministra Finansów.

Poznałem wiele kultur organizacyjnych, zarządzałem różnymi zespołami, napotykałem na wiele trudności i przeszkód, stawałem przed trudnymi decyzjami, musiałem zmierzyć się z wyzwaniami, które przerastały moje aktualne kompetencje. Pokonanie ich nie byłoby możliwe bez szeregu umięjętności miękkich, które są niezbędnym komplementarium dla wiedzy specjalistycznej.

Ponieważ moją pasją są szkolenia i wystąpienia publiczne – postanowiłem zdobyć niezbędny warsztat trenerski i zostać certyfikowanym Trenerem Biznesu, aby dzielić się moimi doświadczeniami z innymi.

Tak powstał projekt SoftSkills University w ramach którego dzielę się moimi doświadczeniami z organizacjami, zespołami projektowymi i młodymi menadżerami.

Tematyka szkoleń:

  • Kompetencje menadżera
  • Zarządzanie czasem
  • Wystąpienia publiczne
  • Design Thinking
  • Tworzenie modeli biznesowych
  • Przebudzona kariera czyli jak uruchomić swój potencjał
  • ESG i zrównoważony rozwój

Więcej informacji

Jeśli Ty lub Twoja organizacja jesteście zainteresowani szkoleniem lub programem szkoleniowym – Napisz do mnie na adres seweryn[at]szwarocki.pl

Moje certyfikaty i ukończone kursy:

Seweryn Szwarocki Strateg, Menadżer, Trener Biznesu

Bądźmy w kontakcie: