Seweryn Szwarocki Strateg, Menadżer, Trener Biznesu

ESG+ Consulting

E
Stworzyłem ESG+ Consulting aby w oparciu o wiedzę i doświadczenie pomagać w osiąganiu celów biznesowych w zrównoważony sposób.

Jako CEO of ESG+ Consulting pomagam pomagam menadżerom i właścicielom firm wdrażać ESG w organizacjach. Specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu strategii ESG oraz wsparciu spółek w raportowaniu zrównoważonym.

Jako doświadczony konsultant (ex-EY) menadżer w dużych projektach (CPK, Bogdanka, IRGIT), a także przedsiębiorca staram się pomóc firmom dostosować się do regulacji ESG w sposób, który nie zabije ich biznesu, ale pozwoli znaleźć optymalizacje i oszczędności, również korzystając z szans jakie dają środki UE.

Przez ostatnie lata kierowałem pionem strategii i zrównoważonego rozwoju w LW “Bogdanka” SA., która jako jedna z pierwszych Spółek w Polsce musiała dostosować się do nowych regulacji w tym do raportowania pod CSRD.

Opracowana pod moim kierunkiem strategia transformacji Bogdanki została nagrodzona „Orłem Wprost” za najlepszą strategię roku oraz Nagrodą Kongresu Energetycznego DISE za najlepszą strategię transformacji energetycznej.

Pełniłem funkcję pełnomocnika Zarządu w Lubelskim Klastrze Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, Lubelskim Klastrze Wodorowym i Łęczyńskim Klastrze Energetycznym, które utworzyliśmy.

Obecnie dziele się swoimi doświadczeniami i ekspertyzą i pomagam zapewnić zgodność z regulacjami i wdrażać ESG w innych firmach.

Zapraszam Cię na stronę ESG+ Consulting: www.esgplus.pl

Seweryn Szwarocki Strateg, Menadżer, Trener Biznesu

Bądźmy w kontakcie: